Εντυπωσιακή ρότα από τον Πανερυθραϊκό στην Α’ Ε.Π.Σ.Α!

 

Στην 1η θέση του βαθμολογικού πίνακα του Πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α’ Ε.Π.Σ.Α. φιγουράρει, πλέον, ο Πανερυθραϊκός! Η ομάδα, από την περιοχή της Νέας Ερυθραίας, έχει υποστεί μόνο μια ήττα και έχει αναδειχθεί μια φορά ισόπαλη, σε σύνολο επτά αναμετρήσεων, με συνέπεια να έχει συγκεντρώσει 16 πόντους. Η επίτευξη των πέντε νικών, στις μέχρι τώρα «στροφές» του θεσμού, έχει επιτρέψει στον Πανερυθραϊκό να ισοβαθμεί με τη Διάνα Ηλιούπολης, στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα, με συνέπεια να ατενίζει το μέλλον με μεγαλύτερη αισιοδοξία. Αναλυτικά, η, μέχρι τώρα, ρότα της ομάδας στον 1ο όμιλο της Α’ Ε.Π.Σ. Αθηνών.  


1η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

3-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

1-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

0-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

5-1

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

0-0

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

1-1




2η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

26/09/20

16:30

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

0-3

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

2-1

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

0-2

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.

1-0

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

2-0

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

0-2

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

1-2




3η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

3-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

2-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

2-3

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

2-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-3




4η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

10/10/20

16:15

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

6-0

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Σάββατο

10/10/20

16:15

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

3-0

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

2-0

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

1-3

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

1-0

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

2-2

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

11/10/20

16:30

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

3-1




5η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

3-0

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

1-2

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

3-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

1-1

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

18/10/20

16:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.

0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

18/10/20

16:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

1-1




6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-1

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

0-0

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

1-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

24/10/20

16:30

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

1-1

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

2-2

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

0-2

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.

1-0




7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

3-1

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

0-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-1

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.

1-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

2-0

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

1-3




8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

           

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

           

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

           

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

           

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

           

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

           

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

           

 

 

Βαθμολογία!

 

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

16

7

5

1

1

13

5

2.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

16

7

5

1

1

15

3

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15

7

4

3

0

12

5

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

14

7

4

2

1

14

6

5.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

11

7

3

2

2

10

5

6.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

11

7

3

2

2

6

6

7.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11

7

3

2

2

9

10

8.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

8

7

2

2

3

6

7

9.

ΧΑΪΔΑΡΙ

8

7

2

2

3

9

10

10.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

8

7

2

2

3

6

10

11.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

7

2

0

5

5

14

12.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5

7

1

2

4

6

14

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

3

7

0

3

4

4

10

14.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2

7

0

2

5

6

16

 

 

La Famiglia

Designed and Hosted by Smartcomputer.gr