Εξαιρετική πορεία από τη Διάνα Ηλιούπολης στην Α’ Ε.Π.Σ.Α!

 

Το καλό αγωνιστικό πρόσωπο της, στις πρώτες επτά αγωνιστικές του φετινού Πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α’ Ε.Π.Σ. Αθηνών, έχει δείξει η ανδρική ποδοσφαιρική ομάδα της Διάνας Ηλιούπολης! Το συγκεκριμένο συγκρότημα έχει καταφέρει να συγκεντρώσει 16 πόντους, με απολογισμό πέντε νίκες, μια ισοπαλία και μόνο μια ήττα. Την επόμενη αγωνιστική, η Διάνα Ηλιούπολης θα υποδεχτεί τον Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας, εντός έδρας, ελπίζοντας να διατηρηθεί στον δρόμο των επιτυχιών.   Αναλυτικά, η πορεία της ομάδας, στις πρώτες επτά αγωνιστικές του θεσμού και η βαθμολογική της συγκομιδή.




1η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

3-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

1-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

0-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

19/09/20

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

5-1

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

0-0

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

20/09/20

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

1-1




2η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

26/09/20

16:30

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

0-3

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

2-1

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

0-2

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.

1-0

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

2-0

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

0-2

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

27/09/20

16:30

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

1-2




3η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

3-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

2-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

03/10/20

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

2-3

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

2-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

04/10/20

16:30

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-3




4η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

10/10/20

16:15

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

6-0

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Σάββατο

10/10/20

16:15

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

3-0

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

2-0

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

1-3

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

1-0

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

11/10/20

16:15

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

2-2

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

11/10/20

16:30

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

3-1




5η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

3-0

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

1-2

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

3-1

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

17/10/20

16:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

1-1

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

18/10/20

16:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.

0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

18/10/20

16:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

1-1




6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-1

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

0-0

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Σάββατο

24/10/20

16:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

1-1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Σάββατο

24/10/20

16:30

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.

1-1

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

2-2

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

0-2

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

25/10/20

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.

1-0




7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

3-1

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

0-0

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

31/10/20

15:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.

0-1

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.

1-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

2-0

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

01/11/20

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

1-3




8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

           

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

           

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

           

ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

           

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

           

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

           

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

           

 

 

Βαθμολογία!

 

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

16

7

5

1

1

13

5

2.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

16

7

5

1

1

15

3

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15

7

4

3

0

12

5

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

14

7

4

2

1

14

6

5.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

11

7

3

2

2

10

5

6.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

11

7

3

2

2

6

6

7.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11

7

3

2

2

9

10

8.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

8

7

2

2

3

6

7

9.

ΧΑΪΔΑΡΙ

8

7

2

2

3

9

10

10.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

8

7

2

2

3

6

10

11.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

7

2

0

5

5

14

12.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5

7

1

2

4

6

14

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

3

7

0

3

4

4

10

14.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2

7

0

2

5

6

16

 

La Famiglia

Designed and Hosted by Smartcomputer.gr