Η Ακρόπολη της Πελλάνας έγινε της Λακωνίας η «μάνα»!

  • Εκτύπωση

Το «gipedo.eu» παρουσιάζει καρέ-καρέ την πορεία της Α.Ε.Πελλάνας Καστορείου! 

Στην τοποθεσία στην οποία δεσπόζουν τα κατάλοιπα της Φραγκοκρατίας, οι θολωτοί τάφοι και τα μυκηναϊκά νεκροταφεία, ο πλούτος δεν περιορίζεται αποκλειστικά στην πολιτιστική κληρονομιά και κυριαρχία…. Στον τόπο στον οποίο ξεχώρισε, κάποτε, ο περιηγητής Παυσανίας, αναφέροντας το τείχος, τον Ιερό Ναό του Ασκληπιού και την Πελλανίδα πηγή, η ιστορία έχει, πλέον, γραφτεί με αθλητική ροή και ποδοσφαιρική πορεία μαγική…

Η Αρχαία Πελλάνα έχει μετατραπεί, εν έτη 2018, σε θέρετρο στο οποίο διαπρέπει μια ομάδα στην αλάνα και οι Σπηλιές με όψη εντυπωσιακή έχουν παραχωρήσει τη θέση τους στον σύλλογο ο οποίος θα εκπροσωπεί, τη νέα σεζόν, την Ε.Π.Σ Λακωνίας στη Γ’ Εθνική…

 

 

Το όνειρο, λοιπόν, περίπου, 500 κατοίκων της εν λόγω περιοχής αποτελεί, πλέον, μια ιστορία αληθινή και το όραμα των ανθρώπων της Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου για μια νέα ρότα εξαιρετική δεν προσκρούει στο τείχος, στο φρούριο ή στο κάστρο που κοσμεί τον Νομό Λακωνίας με θέα καταπληκτική…

Οι πρωταγωνιστές της φετινής χρονιάς (2017-2018) μίλησαν, κατά τη διάρκεια του…μαραθωνίου, με λόγια απλά και παράλληλα με την ανατολή του Απριλίου εξελίχθηκαν σε Πρωταθλητές καρδιάς μοιράζοντας στον κόσμο χαμόγελα πλατιά…

 

 

Το “gipedo.eu», δεν μπορεί παρά να επαινέσει την προσπάθεια της ομάδας με λόγια σωστά και να παρουσιάσει στο κοινό του τη διαδρομή αυτής με δείγματα πιστά και νούμερα εντυπωσιακά…

 

Από www.epslakoniaas.gr

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Σάββατο

07/10/17

16:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

1-2

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Σάββατο

07/10/17

16:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

0-1

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Κυριακή

08/10/17

16:00

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

3-2

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

08/10/17

16:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

0-3

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

08/10/17

16:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

2-0

Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.


2η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Σάββατο

14/10/17

16:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.

1-2

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

15/10/17

16:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

1-3

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

15/10/17

16:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

15/10/17

16:00

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

4-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

15/10/17

16:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.

0-5

Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ


3η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

21/10/17

16:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

2-1

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Σάββατο

21/10/17

16:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

0-2

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

21/10/17

16:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

0-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

21/10/17

16:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

5-0

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

22/10/17

16:00

ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

2-7

Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ


4η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Σάββατο

04/11/17

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

0-1

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Σάββατο

04/11/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

0-3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Κυριακή

05/11/17

15:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

7-2

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

05/11/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

1-1

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

05/11/17

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

0-0

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ


5η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

11/11/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

1-2

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Σάββατο

11/11/17

15:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.

5-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

11/11/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

11/11/17

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-0

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Κυριακή

12/11/17

15:00

ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.

1-0

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ


 

6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Σάββατο

18/11/17

15:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

4-2

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

18/11/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

2-3

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

19/11/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-3

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Κυριακή

19/11/17

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

1-2

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

19/11/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

0-3

Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ


7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

25/11/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

3-1

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Σάββατο

25/11/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

0-0

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Σάββατο

25/11/17

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

26/11/17

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

26/11/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

2-0

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ


8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/12/17

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

1-1

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Σάββατο

02/12/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-4

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

02/12/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

2-4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

03/12/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Κυριακή

03/12/17

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

4-0

Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ


9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

09/12/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

5-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

09/12/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-1

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Σάββατο

09/12/17

15:00

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

1-2

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

10/12/17

15:00

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

5-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Κυριακή

10/12/17

15:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-0

Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


10η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Σάββατο

16/12/17

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

17/12/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.

0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

17/12/17

15:00

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

3-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

17/12/17

15:00

ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

0-1

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

17/12/17

15:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

5-1

Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ


11η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Σάββατο

23/12/17

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

1-1

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

23/12/17

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.

4-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Σάββατο

23/12/17

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

0-1

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

23/12/17

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

3-0

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Σάββατο

23/12/17

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.

1-6

Ρεπό: Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ


12η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

13/01/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

8-0

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

14/01/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-3

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

14/01/18

15:00

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

0-1

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Κυριακή

14/01/18

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

0-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

14/01/18

15:00

ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

3-3

Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.


13η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

20/01/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.

4-0

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Σάββατο

20/01/18

15:00

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

1-4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Κυριακή

21/01/18

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.

1-0

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Κυριακή

21/01/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

1-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

21/01/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.

2-0

Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ


14η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

27/01/18

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

3-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

27/01/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

3-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Κυριακή

28/01/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

1-1

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

28/01/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.

4-3

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Κυριακή

28/01/18

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.

2-4

Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ


15η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Σάββατο

03/02/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

2-2

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Σάββατο

03/02/18

15:00

ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

1-1

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

03/02/18

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

0-0

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Κυριακή

04/02/18

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

5-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

04/02/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.

3-1

Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ


16η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Σάββατο

10/02/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.

3-5

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

10/02/18

15:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.

0-3

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

0-5

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

11/02/18

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

2-1

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

11/02/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.

4-1

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ


17η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.

5-1

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Σάββατο

24/02/18

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

24/02/18

15:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.

1-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

25/02/18

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.

1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

6-1

Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

03/03/18

15:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

0-3

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

03/03/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.

0-7

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

04/03/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

1-1

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Κυριακή

04/03/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

2-0

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

04/03/18

15:00

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

2-1

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ


19η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Σάββατο

10/03/18

15:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.

1-2

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Σάββατο

10/03/18

15:00

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

0-1

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

10/03/18

15:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.

1-3

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Κυριακή

11/03/18

15:00

ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)

3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

11/03/18

15:00

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

7-2

Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ


20η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

17/03/18

15:30

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.

1-0

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

ΑΜΥΚΛΩΝ

Κυριακή

18/03/18

15:30

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-3

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

18/03/18

15:30

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

1-3

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Κυριακή

18/03/18

15:30

ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

3-2

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Κυριακή

18/03/18

15:30

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

1-1

Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


21η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Σάββατο

24/03/18

16:00

ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π.

1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

Σάββατο

24/03/18

16:00

ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.

5-0

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

24/03/18

16:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

4-2

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Κυριακή

25/03/18

16:00

ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-1

ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

Κυριακή

25/03/18

16:00

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-2

Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ


22η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ

ΣΥΚΕΑΣ

Σάββατο

31/03/18

17:00

ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.

0-0

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

31/03/18

17:00

ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.

3-1

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

ΑΜΥΚΛΩΝ

Κυριακή

01/04/18

17:00

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.

4-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

Κυριακή

01/04/18

17:00

ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.

6-1

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"

Κυριακή

01/04/18

17:00

 

0-3 α.α.

Ρεπό: Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

 

Βαθμολογία!

 

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

53

20

17

2

1

58

18

 

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

51

20

16

3

1

60

13

3.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

40

20

12

4

4

46

16

4.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

34

20

10

4

6

41

30

5.

ΜΟΛΑΪΚΟΣ

22

20

6

4

10

26

28

6.

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

21

20

6

3

11

33

41

7.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

21

20

5

6

9

20

36

8.

ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

19

20

6

4

10

38

49

9.

Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

17

20

5

2

13

20

55

10.

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

15

20

4

3

13

23

56

 

11.

ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

15

20

4

3

13

23

46

 

Περισσότερες φωτογραφίες και βίντεο

μπορεί να δει κάποιος μέσω των ακόλουθων «λινκ»

https://www.facebook.com/AEPellanasKastoreiou/

 

https://www.facebook.com/pg/AEPellanasKastoreiou/photos/?ref=page_internal